Zpět na výpis
< PŘEDCHOZÍ INZERÁT | DALŠÍ INZERÁT >

Vladislav prodej prostorného RD 4+kk v části Hostákov celkový stav před rekonstrukcí

Cena: Více informací v realitní kanceláři
Adresa: hostákov, Vladislav, okres Třebíč
Evidenční číslo: 14229Stav nemovitosti: Před rekonstrukcíUžitná plocha: 400.00Zastavěná plocha: 204.00Pozemek: 290.00Výměra: 162.00Počet místností: 9Vlastnictví: OsobníPočet podlaží: 1Dům: rodinnýStoupačky:
Vytápění: Ústřední topení na tuhá palivaOkna: Plastová, DřevěnáKonstrukce: Kámen, Cihla, Upřesnění v textuInternet: ANOVoda: ANOKanalizace: ANOV textu popisu: ANOPlyn: ANOElektřina: ANOKomerce: jiné, ubytováníUmístění: centrum
Popis: Prodáno prostřednictvím naší realitní kanceláře. Pokud hledáte podobný objekt RD zaregistrujte se u nás na tel. č. 777200557. Chcete-li prodat Vaši nemovitost, jsme připraveni Vám poradit a pomoci. Prodej prostorný řadový RD v obci Hostákov u Vladislavy, kraj Vysočina, rodinný dům o velikosti 4+kk v přízemí, s možností rozšíření, s nejrůznější možností úprav, který lze zřídit jako dvougenerační a bezbariérový. Využití pro bydlení i rekreaci. Malebná vesnička s návesním rybníkem a kapličkou, kterou obklopují smíšené lesy, pole s typickými balvany a remízky, a dalšími rybníky. Místo, které vybízí k relaxaci a odpočinku. V obci se nalézá obchod s potravinami a smíšeným zbožím, sportovní multifunkční hřiště, nové dětské hřiště, kulturní dům, zemědělské družstvo, restaurace a hasička. Velmi dobrá dopravní obslužnost osobním automobilem, jinak doprava autobusová, železniční zastávka Vladislav leží ve vzdálenosti 2,5 km. V městyse Vladislav je velmi dobrá občanská vybavenost, mimo jiných zejména MŠ a ZŠ, Obecní úřad, lékaři, lékárna, pošta. Okresní město Třebíč 7 km. RD byl postaven cca v r. 1960, má sedlovou střechu, zdivo smíšené, stropy dřevěné trámové, podlahy betonové. Vstupní dveře 2x plastové, okna do ulice plastová se žaluziemi, ostatní do dvora dřevěná. Objekt není izolovaný, ani zateplený, omítky jsou starší. IS: veškeré instalované rozvody jsou starší (kromě topení), ale funkční, el. 220/380 V, veřejná voda a kanalizace. ÚT na TP, novější kotel zn. Viadrus na TP včetně nových rozvodů v mědi a radiátorů. Ohřev TÚV prostřednictvím staršího el. bojleru 120 l s rozvodem. HUP je před domem, bez rozvodu plynu, přípojku lze zřídit. V místě se lze připojit k internetu, možnost pořízení satelitu a zřídit pevnou telef. linku. RD je obyvatelný, po dohodě bude při prodeji vyklizen a uvolněn. Celkový stav je před rekonstrukcí. Současná skladba místností s jejich účel užívání je následující: vstupní předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje, menší pokoj, velká místnost sloužící jako sklad, koupelna, toaleta, místnost pro pračku, dvě chodby, zadní předsíň, kotelna a sklad paliva. V obytné části lze provést nejrůznější dispoziční změny. Zastavěná plocha je cca 204 m2, podlahová plocha 162 m2. Celková plocha užitná (přízemí + půda) cca 400 m2 a pozemek v OV má dle KN 290 m2. Za domem se nalézá menší dvůr, který lze rozšířit na úkor přilehlých místností, které jsou k domu přistavěny (část s plech. střeš. krytinou) po jejich odstranění. Před domem se rozprostírá veřejné prostranství, které je zpevněno dlažbou. Hodnocení makléře: levný a prostorný dům, který lze upravit dle svých představ na venkově. Budova RD je z hlediska energetické náročnosti třídy „G“, tedy budovou mimořádně nehospodárnou. Více informací získáte včetně rezervace termínu prohlídky u pověřeného realitního makléře na tel. č. 777200557. Poradíme Vám s otázkou financování.

Makléř: Stanislav Bednařík

Mobil: 777200557

E-mail: bednarik@astorieas.cz

Pošlete dotaz makléři

Copyright 2011 ASTORIE a.s.