Velká Bíteš, přízemní RD 3+1, dvůr, stodola, velký půdní prostor

Cena: 2 600 000 2 495 000 Kč
Adresa: Velká Bíteš, Velká Bíteš, okres Žďár nad Sázavou
Evidenční číslo: 14154Stav nemovitosti: DobrýPozemek: 435.00Počet místností: 5Vlastnictví: OsobníPočet podlaží: 1Dům: rodinnýStoupačky:
Vytápění: Ústřední plynovéZahrada: ANOVedlejší objekt: ANOOkna: DřevěnáKonstrukce: Upřesnění v textuKomerce: jiné, obchodní prostory, výroba, sklady, kancelářeUmístění: centrum 
Popis: Prodej řadového RD v těsné blízkosti centra města o velikosti je 3+1 s možností rozšíření po úpravě v přízemí a o půdní vestavbu. Vzhledem k velmi výhodnému umístění vybízí tento objekt k využití pro jakýkoliv druh podnikání či živnosti případně v kombinaci s bydlením. K domu patří uzavřený dvůr, dřevěná stodola a zadní vjezd. RD je zděný z pálených cihel, částečně kámen, střecha sedlová v dobrém stavu, střešní krytina z pálených tašek, prostorný půdní prostor, stropy jsou polospalné, a to dřevěné omítnuté na půdě cihelné, podlahy v pokojích jsou dřevěné (parkety a prkna), ostatní místnosti mají podlahu betonovou, okna a dveře (vchodové i vnitřní) jsou dřevěné. Budova byla postavena cca před 100 lety, přičemž údržba a rekonstrukce byli průběžné a dílčí, v současné době je RD ihned volný a k dispozici ovšem vhodný k modernizaci. Koupelna je vybavena standardní vanou. Toaleta je samostatná splachovací. Objekt bude ihned při prodeji k dispozici, je obyvatelný a IS funkční. IS: elektrika 220 a 380V, veřejná voda a kanalizace, plynové topení ÚT a rozvod plynu v budově, ohřev vody elektrickým bojlerem. Možnost zřídit připojení k internetu. Možnost vybudovat krbové topení, celkem dvě komínová tělesa. Veškeré instalované rozvody vody, odpadu a elektriky jsou funkční. Velká Bíteš je příjemným městečkem ležícím na východním okraji kraje Vysočina s počtem 4.968 obyvatel. Dominantou je bezesporu starobylí chrám sv. Jana Křtitele se dvěma věžemi, který je obehnán kamennou zdí. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost, tzn. kompletní síť obchodů a služeb, zdravotnické zařízení, MěÚ, škola a školka (MŠ, ZŠ), dětská a sportovní hřiště, zimní stadion, pošta, kulturní a informační centrum, hasiči, policie. Doprava autobusová a výborná dopravní obslužnost vzhledem k tomu, že město leží u dálnice D1. Více informací naleznete na stránkách města : http://www.velkabites.cz/ Okolní příroda je velmi rozmanitá a v okolí jsou chráněná území, více podrobností a tipů na zajímavý výlet naleznete zde : http://www.zsbites.cz/priroda/cz/chranena-uzemi.htm Venkovní parkování na ulici před RD dále lze zřídit ve dvoře kryté stání na místě stodoly. Celková plocha pozemků je 435 m2. RD je celkově v dobrém stavu. Cena za nemovitost je 2.495.000,- Kč. Zaregistrujte se u nás a získejte slevu! Více informací získáte a prohlídku si můžete rezervovat na tel. č. 777200557. S otázkou financování Vám na požádání poradí náš úvěrový poradce.

Makléř: Stanislav Bednařík

Mobil: 777200557

E-mail: bednarik@astorieas.cz

Pošlete dotaz makléři

Copyright 2011 ASTORIE a.s.